„Ергенът“ продължава да вълнува зрителите дори след края си, а този път напрежението избухна между Марин Станев и Михаела.
Двамата се появиха заедно в „Преди обед“, а малко след това Марин качи в Instagram емоционално видео, с което открито нападна Михаела, обвинявайки я в лицемерие и преструвки.
„Не знам защо изпитвам някаква нужда да направя това включване! Най-вероятно съм още емоционално повлиян от това, което се случи по-рано“, започна той.
Марин открито призна, че не е бил на висота с поведението си в „Преди обед“.
„Да! Немъжко, недостойно, селско, въобще нетипично за мен поведение. Просто ми кипна! Кипна ми за пореден път да ставам свидетел на един театър!“, заяви ергенът.
Във видеото си той се обърна директно към Михаела.
„Не знам, Мише, как имаш смелостта на мен да ми говориш едни неща и да ме убеждаваш как трябва да сме приятели и т.н., а излизаш в „Преди обед“ и говориш точно обратното.“
Марин също обвини Михаела, че драматизира раздялата им много повече, отколкото е било в действителност.
„И двамата знаем, че това не е така. И двамата знаем защо беше там и двамата знаем, че в момента си имаш приятел! И въобще няма абсолютно никакъв филм“, отсече той.
По думите му, причината за слуховете около отношенията им е, че не е избрал Михаела на финала.
„Просто защото не си избрана, трябва да има някаква причина и затова ги създаваше тези излишни слухове.“
В края на изказването си Марин изрази увереност, че рано или късно истината ще стане ясна за всички.
„Хората, които трябва да видят това нещо, ще го видят. Има здраво мислещи хора“, заяви той.
Така напрежението между участниците в „Ергенът“ продължава да провокира реакции и след финала на шоуто. Очевидно, за някои истории все още няма окончателна развръзка.

0 Comments