0

Ненчо Балабанов постепенно се възстановява след здравословните проблеми, които го отведоха в болница наскоро. Съпругата му Катрин сподели с всички добрата новина, като публикува тяхна обща снимка от лечебното заведение и успокои хората, които се тревожат за актьора.

„Всеки ден е по-добре! Благодарим ви за подкрепата!“, написа тя към снимката, на която двамата позират с усмивка.

Постът се появява няколко дни след като самият Балабанов съобщи, че е диагностициран с пневмония. Тогава той разказа, че след поредица от изследвания, лекарите са открили причината за неразположението му.

„Едва днес разбрахме на 100 процента кой е врагът и къде се намира. В белия дроб е, пневмония. Внимавайте, пазете се, дори и лятото никой не е застрахован“, предупреди актьорът от болничното си легло.

Според думите му, болестта се е появила внезапно и е изисквала лечение под лекарско наблюдение. Въпреки това, още тогава Ненчо сподели, че състоянието му вече започва да се подобрява.

Новата снимка, публикувана от Катрин, потвърждава именно този напредък. Усмивките на двамата и съкратеното послание към последователите им показват, че процесът на възстановяване върви в добра посока.

В последните дни известният актьор и тв водещ получи множество пожелания за скорошно оздравяване от приятели, колеги и почитатели, а семейството му изрази благодарност за оказаната подкрепа и добри думи.

Изглежда, че подкрепата на близките и позитивното отношение помагат на Ненчо да се справи с трудната ситуация.


Харесайте и Споделете с вашите приятели!

0
admin

0 Comments

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *