Клиентка се връща в магазина и се оплаква:
– Вчера купих одеяло, което по вашите думи е направено от чиста вълна.
Вкъщи, когато го разопаковах, намерих етикет, на който пише „100% памук“!
– Това е съвсем вярно, мадам. Този етикет е пришит за заблуда на молците! 😄
Виц 2:
На интервю за работа:
– Какво е най-голямото ви качество?
– Честността.
– Не мисля, че честността е толкова важна.
– Не ми пука какво мислите.
Виц 3:
Мъж влиза в бар и казва:
– Налейте ми едно двойно уиски.
Изпива го на екс.
– Още едно!
Барманът:
– Голям проблем ли имате?
– Да.
– Какъв?
– Имам само 5 лева.

0 Comments