Втора жертва след тежката катастрофа край Симитли
Около 15:00 часа на главния път E-79 в района на Симитли се случи сериозен пътен инцидент. Лек автомобил, шофиран от 60-годишна жена от София, при опит за неправилно изпреварване се сблъсква първо с друг автомобил, а после и с товарен камион, който е бил паркиран в аварийната лента.
Жената загива на място, а нейният 53-годишен спътник е транспортиран до болницата в Благоевград. Въпреки намесата на медицинския екип, няколко часа по-късно мъжът също умира.
Тази катастрофа отново напомня колко важно е да се спазват правилата за движение, особено при изпреварване на натоварени пътища.

0 Comments