0

Втора жертва след тежката катастрофа край Симитли

Около 15:00 часа на главния път E-79 в района на Симитли се случи сериозен пътен инцидент. Лек автомобил, шофиран от 60-годишна жена от София, при опит за неправилно изпреварване се сблъсква първо с друг автомобил, а после и с товарен камион, който е бил паркиран в аварийната лента.

Жената загива на място, а нейният 53-годишен спътник е транспортиран до болницата в Благоевград. Въпреки намесата на медицинския екип, няколко часа по-късно мъжът също умира.

Тази катастрофа отново напомня колко важно е да се спазват правилата за движение, особено при изпреварване на натоварени пътища.


Харесайте и Споделете с вашите приятели!

0
admin

0 Comments

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *