0

Ясно е какво предстои за Ралица Паскалева след финала на „Игри на волята“.

Половинката на волейболиста Теодор Салпаров се насочва към екипа на Гала и нейното предаване „На кафе“. Това стана ясно от официалната страница на Нова тв в социалните мрежи.

„От 29 юни тя се присъединява към предаването „На кафе“ като звезден гост-коментатор. С харизма, ерудиция и проницателност, популярната актриса ще предложи своя поглед към темите, които вълнуват всички“, гласи публикацията на медията.

Почитателите на Паскалева вече очакват с нетърпение появата ѝ в едно от най-популярните сутрешни предавания.

Това развитие беше очаквано от мнозина, като Паскалева продължава да бъде сред най-обсъжданите лица в публичното пространство.


Харесайте и Споделете с вашите приятели!

0
admin

0 Comments

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *