Светлана Василева направи едно от най-откровените си признания досега. Бившата Мис Плеймейт признава, че след раздялата си с Християн Гущеров е преживяла изключително труден период, стигайки дори до опити за самоубийство.
„Правих няколко опита за самоубийство “, споделя тя в своя емоционален разказ.
По думите ѝ, истинската болка не идва само от края на връзката, но и от предателствата, които твърди, че е преживяла по време на отношенията си с Гущеров-младши.
Василева разкрива, че най-много я е засегнало това, че е била измамена от него с жени, които смятала за свои близки приятелки.
Тя споделя, че подобни неща са се случвали в семейната им къща в Правец, докато самата тя е била бременна с второто им дете.
„И той е харчел луди пари за тях от средствата, дадени от баща му“, казва Светлана.
След раздялата, по нейните думи, животът ѝ се е променил из основи. Тя признава, че се е оказала почти без нищо и е била принудена да разчита на помощта на майка си.
„Минах през един изключително труден период“, споделя още тя.
Василева описва и моменти, в които семейството ѝ е било на ръба на пълната безизходица.
„Имало е дни, в които хладилникът беше абсолютно празен. Не пожелавам на никого да мине през това нещо! Седяхме вкъщи с майка ми и четирите ми деца и буквално нямаше какво да ядем! Майка ми се принуди да тегли кредити. А тя никога не е взимала заеми през живота си!“, разказва бившата половинка на Християн Гущеров.
Според нея, след края на отношенията им, положението ѝ е станало критично и е изгубила почти всичко.
„Взеха ни всичко – дрехи, обувки, приборите за хранене, количките на децата, майка ми нямаше какво да облече… Оставиха ме с два чифта обувки и дрехи. Бях на дъното, на нулата“, допълва още Светлана.
Плеймейтката споделя и необичайна гледна точка относно тежките събития в живота си. Тя смята, че разпадането на връзката ѝ и трудностите след това може да са свързани с „магия“.
„Много ме е страх от магии! Вярвам, че съществуват, въпреки че някои хора сигурно ще кажат, че съм луда. Но моят кръстник, който беше много здрав човек, нищо му нямаше, просто си замина за няколко дни. Тогава още бях малка. Няма да забравя как в тях, когато бяхме, под балатума, в ъгъла зад входната врата, имаше откъснато парче и кръстницата беше намерила под него бележка вътре с някакви неща и тогава те казаха, че е починал от магия“, разказва Василева.
Тя допълва, че и когато се е нанесла в дома на Християн, е открила предмети, които са я изплашили.
„А и когато се нанесохме в къщата на Християн, също бях намерила страшно много неща. Никога няма да забравя как зад една картина намерих кичур коса, увита с бележка, изписана с някакви много особени знаци, на напълно непознат и странен език“, споделя още тя.
Светлана споделя също, че официалният развод с Християн Гущеров все още не е завършен. По нейните думи, процедурата продължава, но той не се явява на делата.
„Не сме разведени официално. Тече дело за развод, но той не се явява на делата. Така се случи, че Християн не се грижи за децата. Вижда само Анелия и Добромир, когато са при майка му, защото той живее при нея, но не е виждал Валентина и Криси вече втора година. Никога не ми е помогнал за каквото и да било по никакъв повод. Една близалка, един чипс не им е купил за рождените дни“, разказва инфлуенсърката.
Василева не крие, че е разочарована и от това, което е научила за живота на Християн отвъд семейната фасада. По нейните думи, седем години е живяла в измамен свят.
„Християн е бил явно добър актьор и аз съм живяла седем години в един измислен свят. Аз знам, че той си работи, има си фирми, но се оказва, че в цялото това нещо няма никакви истина и тези бизнеси не са съществували, всичко е било фалш и лъжа. Не вярвах, докато един ден не дойде един приятел и не ми показа снимки и доказателства. С кои жени е бил. Снимки как им превежда пари, купува коли, плаща училища… Затова ме е изпращал често на почивки, за да си прави това, което иска“, твърди тя.
В своята изповед Светлана цитира и думи, които твърди, че е чула от бащата на Християн – бизнесмена Добромир Гущеров.
„Веднъж се скарахме много лошо с баща му по телефона, защото аз защитавах Християн. И той ми каза: „Ще дойда време, когато ще разбереш, че той не обича нито теб, нито децата си. Християн не обича никого. Той е един неблагодарник“, разказва Василева.
Тази изповед на Светлана Василева предизвика голям интерес, тъй като за първи път тя говори толкова открито за личната си драма, финансовите трудности, майчинството в тежък момент и отношенията с Християн Гущеров след раздялата им.
Историята на Светлана показва колко променлив и непредвидим може да бъде животът, особено след големи лични сътресения и раздели. В крайна сметка, тя не крие нито трудностите, нито собствените си търсения на смисъл след преживяното.

0 Comments