Седем години. Точно толкова време Алекс Сърчаджиева не беше допуснала друг мъж в живота си. След загубата на Иван Ласкин – нейната голяма и истинска любов – актрисата се посвети изцяло на дъщеря им София и на професионалните си ангажименти. Не й пукаше, че е млада, красива, обаятелна и че всички около нея твърдят, че заслужава нов шанс за любов и щастие…
Но, колкото и да се държеше настрана Алекс, любовта я намери. Седем години по-късно, това се случи. Преди броени часове самата тя реши да покаже новия си партньор, като го хвана за ръка и сподели този момент публично. Снимката се появи в стори, озвучено с песен на Джо Кокър, а социалните мрежи веднага реагираха бурно.
Най-важното в случая е, че Александра наистина изглежда щастлива – широка усмивка, небрежна визия с лятна рокля и прибрана коса. Тя държи ръката на любимия си и се смее към камерата, докато той остава с гръб към обектива, поне на този етап.
От снимката личи, че новият мъж до нея е млад, вероятно е на възрастта на Алекс – някъде около 40-те. С тъмна, късо подстригана коса и нормално телосложение, той е малко по-висок от актрисата. Това опровергава спекулациите, че става дума за Филип Буков, тъй като той е доста по-висок от Сърчаджиева.
В социалните мрежи заваляха пожелания за щастие и любов към Александра, а много хора я уверяват, че тя най-много заслужава това. – Хайде, хаирлия да е и да се обичат влюбените пишат Crimesbg.
Честно казано, изглежда, че този нов етап носи спокойствие и усмивка на Алекс. Може би понякога щастието наистина идва, когато най-малко го очакваш.

0 Comments