Едва ли сте предполагали, че една толкова лъчезарна и позитивна личност като поп певицата Дара може да крие неврологично разстройство зад усмивката си.
В откровен разговор с Мон Дьо тя говори за изпитанията, които е преживяла дълго време, без да знае причината за вътрешното объркване – диагнозата ADHD (Синдром на дефицит на вниманието и хиперактивност). В предстоящото интервю за Мон Дьо певицата разказва, че поставянето на диагнозата е било за нея като отключване на душата и ново начало.
„Целият този хаос от мисли всъщност се оказа, че е ADHD.
Исках да оставя контрола настрана и просто да бъда креативна, без да се съобразявам с никакви рамки. Това беше голямо отключване на сърцето ми“, сподели тя.
Дара също така признава, че съпругът ѝ Ервин е бил изключително важен в процеса на приемане: „Когато срещнах Ервин, той наистина ми даде тази подкрепа и спокойствие, за да мога аз да разреша моите вътрешни борби.“
<img style=“height: 338px; width: 600px;“ src=“https://informativno.eu/wp-content/uploads/2026/05/1779027646_345_godini-nared-zhiveya-s-diagnoza-no.jpg“
Снимка: България днес
Освен това, Дара разкрива колко силно са ѝ повлияли годините, през които е била обект на критика и осъждане от обществото. „Всички съдения и посочвания с пръст – не мога да кажа, че не са ми се отразили. Бих помолила хората да бъдат малко по-добри и малко помили. Не ги мачкайте.“
Попитана дали след брака си трябва да я наричат „госпожо“, Дара отговаря с усмивка: „Нека си останем на Дара.“ „Мога да кажа, че за първи път се чувствам жена“, завършва тя.
Тази откровеност на Дара показва, че дори зад най-усмихнатите лица често се крият неразказани истории. Понякога едно признание може да отвори нова страница в живота.

0 Comments