0

 

Тежък инцидент стана в Благоевград през изминалата нощ. Около 00:30 часа пред жилищен блок в квартал Струмско е намерено починало младо момиче, а непълнолетно момче се намира в критично състояние след падане от петия етаж.

Сигналът е бил подаден малко след полунощ, като на мястото бързо са пристигнали екипи от Спешна помощ и полиция.

 

Медицинският екип само е потвърдил смъртта на момичето – тя е починала от тежки травми, които са били несъвместими с живота.

Момчето е оцеляло, след като е паднало върху дърво

Инцидентът се е случил пред блок 17 на улица Яне Сандански.

По първоначални данни, двете деца са паднали от петия етаж на жилищната сграда.

Непълнолетното момче е откарано по спешност в МБАЛ Благоевград с множество сериозни наранявания. Лекарите продължават да се борят за живота му.

Според първоначалната информация, дърво е смекчило удара при падането на момчето, което вероятно е спасило живота му.

За съжаление, момичето е паднало директно върху плочките пред входа на блока.

Полицията работи по всички възможни версии

До момента няма официално съобщение от страна на полицията.

През нощта районът около блока е бил отцепен, а разследващите са извършили оглед на мястото.

В момента се разглеждат всички възможни версии:

самоубийство,

нещастен случай,

или евентуално престъпление.

Предстои да се установят всички обстоятелства около трагедията и причините, довели до този фатален инцидент.

 

Очаква се развитието на случая да даде повече яснота за случилото се в Благоевград.


Харесайте и Споделете с вашите приятели!

0
admin

0 Comments

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *