0

 

Медиите буквално гръмнаха часове след финала на „Ергенът“, а изглежда, че отношенията между финалистите далеч не са приключили с края на риалитито.

Марин Станев, след като гостува в сутрешен блок, реши да наруши мълчанието си и направи сериозни обвинения по адрес на Михаела Василева, с което предизвика бурни реакции онлайн.

По време на телевизионната си поява Михаела остави впечатление, че е дълбоко засегната от случилото се във формата и загатна за сериозно разочарование от страна на Марин. Голяма част от зрителите видяха именно него като „лошия“ във финалната развръзка.

Марин обаче този път не пожела да запази мълчание.

В свое видео той открито обвини Михаела, че се опитва да обърка ситуацията и съзнателно се представя като жертва пред аудиторията.

„Не се прави на излъгана и наранена.

 

Кажи истината на хората. Кажи им, че си имаш приятел“, заявил Марин, а тази негова реплика бързо предизвика вълна от коментари в социалните мрежи.

Марин дори намекна, че Михаела е пристъпила към формата със своя стратегия и след отпадането си е започнала да разпространява слухове за него.

По думите на Станев, цялата драма около „страданието“ й е силно преувеличена и по-скоро използвана за лична популярност след финала на шоуто.

В същото време връзката на Марин с Любомира Христова продължава да бъде приятелска. Двамата са в контакт, като ясно подчертават, че между тях няма любовни отношения.

В крайна сметка, всяко риалити оставя след себе си не само победители и губещи, но и много неизказани истини. Интересно е как ще се развият отношенията между участниците занапред.


Харесайте и Споделете с вашите приятели!

0
admin

0 Comments

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *