0

остават сред познатите лица, но не е изключено да настъпят и още промени.

В ръководството на Нова телевизия се водят активни разговори дали изобщо да се запази сегашният формат с панелисти около една маса или е време да бъде въведена изцяло нова, по-освежена концепция. Целта е да се повиши рейтингът, който през последните години е отбелязал спад.

Основният въпрос, който интересува зрителите – ще остане ли Гала водеща или ще бъде заменена, вече има отговор – тя със сигурност се връща на екран. В момента Гала ползва лятната си почивка, на която има право, но договорът ѝ с медията е гарантиран поне за още една година. След този период предстои решение дали Нова телевизия ще продължи сътрудничеството си с нея и дали самата Гала ще поиска да остане или ще реши да се „пенсионира“ и да се отдаде на по-спокоен живот, съобщават от Crimesbg.

Всичко това показва, че предаването „На кафе“ е на прага на сериозни промени, а есента ще разкрие дали новият подход ще донесе желания успех.

Може да се каже, че ситуацията около „На кафе“ е динамична и решенията тепърва предстоят. Ще е интересно да се види каква посока ще поеме шоуто.


Харесайте и Споделете с вашите приятели!

0
admin

0 Comments

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *