Една от най-обичаните звезди на NOVA – Ралица Паскалева, поема по нов път. От 29 юни тя ще бъде част от екипа на „На кафе“, където ще се включи като специален гост-коментатор.
Докато водещата Гала се наслаждава на заслужената си лятна ваканция, тя уверява зрителите, че сутрешното предаване ще продължи да бъде светло и позитивно място в телевизионния свят.
„Вече имам опит с горещия пясък в „Игри на волята“, но сега нямам търпение да се потопя в уютната атмосфера на „На кафе“. Харесвам предавания, в които има място за смислени разговори, искрени мнения и ведра усмивка – онзи необходим контрапункт на забързаното ни ежедневие и стрес, с които живеем. Ще се посветя изцяло на положителните истории, които заслужават да бъдат разказани“, споделя Ралица Паскалева.
Известна със своята харизма и интелигентност, Паскалева ще представи собствената си гледна точка към важните теми от деня. Заедно с доказаните панелисти Кристина Патрашкова, Лора Капустина, Дарин Ангелов, Георги Блажев и Юлиян Константинов, тя ще търси най-интересните аспекти на ежедневието около нас.
Тази промяна със сигурност ще донесе нова енергия в сутрешното шоу. Любопитно е да видим как Ралица Паскалева ще се впише в динамиката на „На кафе“.
0 Comments