Певицата Невена Цонева за първи път реши да говори открито за Слави Трифонов и преживяното по време на съвместната им работа. Заедно със съпруга си Венко тя направи разкрития в предаването на Тончо Токмакчиев, който също има опит с Дългия от миналото.
Последните няколко месеца Невена и Венко вече не са част от „Ку-ку бенд“ и открито изразяват критика към бившите си колеги и хората, които дълго време са били техни работодатели.
„Откакто спечелих „Мюзик Айдъл“, всеки ме питаше как е Слави. Винаги съм мечтала да работя за него. И успях. Зарядът на „Ку-ку бенд“ е невероятен. Придобих голям опит. Всички обаче знаем за казармата как е вътре“, разкри певицата.
„Аз съм дете индиго. Имам дарба, откриха ми я преди години. Виждам цветове и мога преценявам какви са хората. Но не съм екстрасенс“, каза още Невена.
Възможно е двамата сега да изпитват съжаление за избора си, след като „Ку-ку бенд“ отново се появи по bTV с формата „Познай тази песен“. Те успяха да се измъкнат от кабелната телевизия на Слави, която през последните години не им даваше развитие, а и възнагражденията бяха ограничени.
Явно напускането им съвпада с ново начало за бенда, докато за Невена и Венко остава въпросът как ще продължат оттук нататък.

0 Comments