1

Део, с истинско име Деян Славчев, гостува днес в национален ефир и разказа как се е променил животът му, след като е оставил наркотиците и алкохола в миналото. Той с гордост отбеляза, че вече почти десет години е напълно свободен от тези зависимости, а ежедневието му изглежда по съвсем различен начин и е изпълнено със смисъл.

„Нямаше сега да съм тук, нямаше да се разхождам по алеите в парка, нито да садя домати и краставици в двора на къщата, ако не се бях отказал от това, което ме убиваше бавно и сигурно… даже вече не съм сигурен, че е било бавно. Просто бях развалина и не искам да си спомням за себе си тогава. Но се надявам и да не го забравя, за да ми е като обица“, сподели Део. Той следва изцяло здравословен начин на живот и е убеден, че това е правилният път за всеки.

По време на участието си Славчев неочаквано заяви, че се развежда със съпругата си Мариана Славчева, но след това разясни, че това е шега. „Майтапя се, но не съвсем. Де факто с Мариана живеем чудесно, но сме като всички останали хора. Съвсем сериозно ви казвам, че на всеки 2-3 месеца се заплашваме с развод“, разказа Део.

Део и семейството му живеят в Годеч, където се наслаждават на спокойствието и тишината. Те имат къща с двор, в който сами отглеждат зеленчуци. Въпреки идилията, предстои им да изплащат кредита за дома си още 10 години, както се споменава и от Crimes.bg…

Новият живот в Годеч се оказва за Део възможност да започне начисто, да намери баланс и здраве след трудни преживявания. Опростеният начин на живот сякаш му носи най-голямо удовлетворение и смисъл.

Може би именно това спокойствие и близостта до природата са факторите, които помагат на Део да остане верен на себе си и на новия си път.


Харесайте и Споделете с вашите приятели!

1
admin

0 Comments

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *