Младо момиче е намерено починало пред жилищна сграда в квартал „Струмско“ в Благоевград.
Сигналът е подаден на телефон 112 около 30 минути след полунощ. Пристигналият екип на Спешна помощ само е потвърдил смъртта на момичето.
Целият периметър е бил отцепен, а на мястото полицията извършва оглед.
Засега не е потвърдено дали момичето е било жител на блока, както и каква е причината за смъртта. Разглеждат се всички възможни хипотези, включително и вариантът за убийство.
В подобни случаи разследването обикновено продължава, докато се изяснят всички обстоятелства.

0 Comments